Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

2020/2021

Osiągnięcia naszych Uczniów w roku 2020/2021: 
KURATORYJNY KONKURS PRZEDMIOTOWY DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH Z FIZYKI- FINALISTA - WIKTOR DUMA
1. Powiatowy Konkurs Historyczno- Literacki "Witaj majowa Jutrzenko”- I miejsce -Franciszek Zbrojkiewicz
2. Powiatowy Konkurs na Prezentację Multimedialną o historii Teatru im. Adama   Mickiewicza w Częstochowie – wyróżnienie – Anna Frączek
3. Wojewódzki Konkurs Recytatorski Poezji Jana Pawła II- wyróżnienie- Franciszek Zbrojkiewicz
4. Ogólnopolskie VIII Dyktando Niepodległościowe  „Po polsku o historii"-III miejsce : Wiktoria Kanclerz, Bartosz Nocoń oraz XII miejsce -Szymon Powalewski
5. Wojewódzki Konkurs „Życie jest większe od legend, bo w życiu jest prawda. Rzecz o kardynale Stefanie Wyszyńskim- I miejsce -Franciszek Zbrojkiewicz
6. Powiatowy Konkursi Literacko -Językowy „Magia świąt”-I miejsce- Maria Marciniak
7.XI Wojewódzkiego Konkursu "Prawda i kłamstwo o Katyniu"- wyróżnienie -Zuzanna Galus
8. V Ogólnopolskie Mistrzostwa Szkół i Przedszkoli w Szachach– IX miejsce- Oliwia Stachowicz w grupie przedszkolnej dziewcząt
9. Ogólnopolski Konkurs „Orzeł Ortograficzny”- VI miejsce -Klara Prysak, V miejsce-Marta Książek, V miejsce-Karol Prysak
10. Międzynarodowy Konkurs ,,Kangur” Matematyczny-wyróżnienie - Mikołaj Witek
11. II Wojewódzki Konkurs Piosenki Kresowej „Bytomianie Kresowianie”– III miejsce -Franciszek Zbrojkiewicz
12. Ogólnopolska Olimpiada OLIMPUSEK Języka Angielskiego - XIII miejsce -Antoni Bulski
13. Ogólnopolski Konkurs ,,Zuch”- VI miejsce -Katarzyna Powalewska, IX miejsce-Maja Baczyńska, X miejsce -Paweł Słaboński oraz XI miejsce-Witold Dobrzański
14. Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych ,,Świetlik” -III miejsce: Maja Baczyńska, Pola Penzik, Julia Stachowicz, Barbara Ulfik oraz Paweł Słaboński
15. Wewnątrzszkolny Konkurs Plastyczny „Portret Świętej Jadwigi Królowej”-I miejsce Maksymilian Myślikowski , II miejsce-Zofia Walaszczyk, III miejsce- Krzesimir Koniarski,  wyróżnienie -Julia Stachowicz
16. Wewnątrzszkolny Konkurs Plastyczny „Bożonarodzeniowa kartka świąteczna”-I miejsce-Klara Prysak , II miejsce - Julia Badora , Szymon Badora, III miejsce - Maria Marciniak, wyróżnienie - Jakub Kosiński
Wszystkim Uczniom jeszcze raz serdecznie gratulujemy

Zegar

Kalendarz

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Grudzień 2021
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Imieniny