Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

2018/2019

ROK SZKOLNY 2018/2019

•  22.01.2019-I miejsce w XVII Ogólnopolskim Konkursie "Wręczyckie Jasełka 21019"-koło teatralne "Widzi mi się" pod opieką s.Wiesławy Więcław, p.Anny Kolczarek, p.Izabeli Witek
  • 28 listopada 2018 roku uczniowie naszej szkoły pod kierunkiem nauczyciela języka angielskiego mgr Mariusza Żurkowskiego kolejny raz wzięli udział  w ogólnopolskim konkursie języka angielskiego English High Flier organizowanym przez Jersz Łowcy Talentów. W tegorocznej edycji ogółem wzięło udział prawie osiem  i pół tysiąca uczniów   z całego kraju.W konfrontacji z tak liczną rzeszą uczestników nasza dziewięcioosobowa reprezentacja odniosła godny odnotowania sukces, zajmując wysokie lokaty. Organizatory konkursu nagrodzili pamiątkowymi dyplomami trójkę naszych uczniów, których wyniki uplasowały się w wysokich kategoriach punktowych. Pierwszym wyróżnionym jest uczeń klasy V b Mateusz Celiński, który wynikiem 117,5 punktu zajął 6 miejsce w województwie śląskim i 256 w kraju. Kolejnym uhonorowanym dyplomem uczniem jest Jacek Pawłowicz, ósmoklasista, który zajął 7 miejsce wśród uczestników z naszego województwa a w klasyfikacji krajowej uplasował się na 292 miejscu. Ostatnim naszym reprezentantem wyróżnionym w konkursie jest Maciej Chorzelski, uczeń klasy szóstej, który zajął 43 miejsce   w województwie śląskim i 962  w kraju.

• Miejskie Igrzyska Dzieci w Szachach   - 1. miejsce.Osiński Maksymilian, Powalewski Jakub, Motyl Wojciech, Motyl Antonina.
  • Igrzyska Dzieci w Szachach – 1/2 Finału Wojewódzkiego  - 1. miejsce.Motyl Wojciech, Osiński Maksymilian, Zając Tymon, Motyl Antonina
  • V Otwarte Mistrzostwa Częstochowy w Szachach Dzieci do lat 7 Małgorzata Motyl – 1. miejsce wśród dziewcząt.
  • Finał Wojewódzki  Igrzysk Dzieci w Szachach   - 9. miejsce.Osiński Maksymilian, Powalewski Jakub, Motyl Wojciech, Motyl Antonina
  • I Turniej XXVII Edycji Turniejów Grand Prix o Indywidualne Mistrzostwo Częstochowy :Motyl Antonina - 2. miejsce wśród dziewcząt klas 0-4
  • Osiński Maksymilian - 3miejsce wśród chłopców klas 0-4

03.06.2019-  II miejsce  uczniów Szkolnego Koła Teatralnego "Widzi mi się" w I Wojewódzkim Przeglądzie Teatralnym -opieka :                                                                                                                                                                                                                                         A.Kolczarek,s.W.Więcław,I.Witek