Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Ogromny sukces naszych Szachistów!!

Utworzono dnia 14.11.2023
We wtorek, 14 listopada, w Hali Sportowej Częstochowa, przy ulicy Żużlowej , odbyły się zawody 1/4 Finału Wojewódzkiego Igrzysk Dzieci i Młodzieży Szkolnej w Szachach oraz Licealiady.
♟️W zawodach wzięły udział najlepsze drużyny z powiatów: częstochowskiego, kłobuckiego i miasta Częstochowa, wyłonione w drodze eliminacji w zawodach powiatowych.
♟️W Igrzyskach Młodzieży Szkolnej wzięło udział sześć drużyn, w tym nasza w składzie: Damian Bułan, Karol Walaszczyk, Sebastian Dolny i Hanna Witek. ♟️Nasza drużyna przystępowała do zawodów jako zwycięzca zawodów miejskich i obrońca tytułu zdobytego w ubiegłym roku. Zawody rozegrano systemem kołowym ( każdy z każdym ), tempem 15 minut partia na zawodnika.
????Nasi reprezentanci rozegrali świetne i emocjonujące zawody i z dorobkiem czterech zwycięstw wywalczyli pierwsze miejsce!!! ????
♟️W Igrzyskach Dzieci wzięło udział pięć drużyn, w tym nasza w składzie: Witold Dobrzański , Jakub Sejfried, Franciszek Wrona i Oliwia Stachowicz.
♟️Zawody rozegrano systemem kołowym ( każdy z każdym ), tempem 15 minut partia na zawodnika.
????Nasza drużyna rozegrała bardzo dobre zawody i z dorobkiem dwóch remisów wywalczyła czwarte miejsce!!! ????????
????Igrzyska Dzieci wygrała reprezentacja Prywatnej Lingwistycznej Szkoły Podstawowej w Częstochowie. Gratulujemy.????????
????W Licealiadzie zwyciężyła drużyna VII Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Częstochowie. Gratulujemy!????????
♟️Te drużyny oraz nasza drużyna Młodzieży Szkolnej będą reprezentować Rejon częstochowsko-kłobucki w Finale Wojewódzkim!
????????Gratulujemy i dziękujemy naszym reprezentantom za sportową postawę i godne reprezentowanie Naszej Szkoły. Życzymy powodzenia w Finale Wojewódzkim, który już 28 listopada w... Częstochowie.????????