Jesteśmy Mistrzami Częstochowy w Szachach

2 października drużyna reprezentująca naszą szkołę zwyciężyła w Miejskich Igrzyskach Dzieci w Szachach.
Nasza drużyna wystąpiła w składzie: Maksymilian Osiński, Jakub Powalewski, Wojciech Motyl      i Antonina Motyl .
Link do strony turniejowej
Zwyciężając w zawodach miejskich, zapewniliśmy sobie prawo udziału w zawodach rejonowych, które odbędą się 24 października.
   Natomiast 3 października nasi reprezentanci w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej zajęli  VIImiejsce.
Nasza drużyna wystąpiła w składzie: Piotr Motyl, Jacek Pawłowicz, Michał Nowiński i Gloria Wrona.

Gratulujemy naszym reprezentantom, dziękujemy za ich trud
i wysiłek oraz życzymy powodzenia w zawodach rejonowych.