Wykaz podręczników i pomocy szkolnych - klasa III

J. angielski - zestaw podręczników z dotacji; we własnym zakresie należy zakupić zeszyt A4 w kratkę.

J. niemiecki - podręcznik i ćwiczenia zamówione przez szkołę - odpłatność we wrześniu; we własnym zakresie należy zakupić zeszyt A4 w miękkiej okładce.

Edukacja muzyczna - zeszyt w pięciolinięoraz skoroszyt kupowany przez szkołę; flet prosty

Dzieci przynoszą własny piórnik (bez wyposażenia) oraz pióro ze stalówką (na naboje) i kolorowy cienkopis.

KLASA IIIB - Rodzice zakupują zbiór zadań z matematyki oraz ćwiczenia ortograficzne i gramatyczne (zamówione przez szkołę, odpłatność we wrześniu)