Dzień Mamy i Taty

Maj i czerwiec to miesiące, w których obchodzone są rodzinne święta: 26 maja – Dzień Matki, a 23 czerwca – Dzień Ojca. W naszej szkole też obchodziliśmy te rodzinne święta. Na tą piękną uroczystość swoje Mamy i swoich Tatusiów klasy III, IIA i IIB zaprosiły 7 czerwca, a klasy młodsze tj. kl.0 oraz IA i IB - 8 czerwca 2018r.

W tych dniach wszyscy uczniowie składali swoim rodzicom podziękowania za ich miłość, dobroć i ciepło rodzinne oraz przygotowali dla swoich rodziców liczne niespodzianki. Uczniowie pięknie recytowali wiersze i śpiewali piosenki. Słowem i piosenkami dzieci pragnęły wyrazić  miłość i wdzięczność za  rodzicielską dobroć i cierpliwość, za serce, które tak wiele rozumie i wybacza. Swoim występem uczniowie pragnęli podziękować rodzicom za ich miłość i za to, że zawsze przy nich są w chwilach szczęścia i wtedy, gdy potrzebują ich rodzicielskiej rady.

Na zakończenie uroczystości dzieci złożyły życzenia, wręczyły swoim rodzicom własnoręcznie wykonane upominki oraz zaprosiły na słodki poczestunek. Były to chwile pełne wzruszeń i miłości.
Dzień Mamy i Taty przebiegł w miłej i ciepłej atmosferze.