Drukuj

Dzień Świętego Mikołaja

włącz .

...Przed wielu laty, w niewielkiej krainie, żył sobie człowiek, który do dziś słynie.
Był on biskupem, w niebogatym mieście i służył Bogu całym sobą wreszcie...

Chociaż za oknami brak śniegu to nastrój świąteczny zapanował w szkole. Dzisiaj czyli 6 grudnia panuje u nas niezwykły klimat, ponieważ zgodnie z tradycją obchodzimy Dzień św. Mikołaja. Po uroczystym apelu przygotowanym prze starszych kolegów ze szkoły uczniowie klas 0-III udali się na mikołajkowe zajęcia. Po obejrzeniu filmu o św. Mikołaju uczestniczyliśmy w różnych mikołajkowych zabawach integracyjnych. Następnie udaliśmy się na salę gimnastyczną , gdzie braliśmy udział w konkursie wiedzy świąteczno-mikołajkowej przygotowany przez klasę siódmą. Po licznych atrakcjach otrzymaliśmy list od św. Mikołaja, z którego dowiedzieliśmy się , że w naszych klasach czekają na nas upominki. Było dużo radości i uśmiechów.

W tym wyjątkowym dniu " mikołajkowe " czapki przyozdabiały głowy całej społeczności szkolnej.

Agnieszka Kott

Skontaktuj się z nami

Katolicka Szkoła Podstawowa
ul. Górna 12
42-216 Częstochowa

tel. 034-366-30-62, 515 047 023

519-669-761 (odbiór dziecka)
e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


O nas

Katolicka Szkoła Podstawowa powstała  w 2000 roku. Właścicielem i organem prowadzącym  jest Archidiecezja Częstochowska. Archidiecezję reprezentuje delegat wyznaczony przez Arcybiskupa Metropolitę Częstochowskiego.

High Quality Free Joomla Templates by MightyJoomla | Design Inspiration FCT