Dzień Świętego Mikołaja

...Przed wielu laty, w niewielkiej krainie, żył sobie człowiek, który do dziś słynie.
Był on biskupem, w niebogatym mieście i służył Bogu całym sobą wreszcie...

Chociaż za oknami brak śniegu to nastrój świąteczny zapanował w szkole. Dzisiaj czyli 6 grudnia panuje u nas niezwykły klimat, ponieważ zgodnie z tradycją obchodzimy Dzień św. Mikołaja. Po uroczystym apelu przygotowanym prze starszych kolegów ze szkoły uczniowie klas 0-III udali się na mikołajkowe zajęcia. Po obejrzeniu filmu o św. Mikołaju uczestniczyliśmy w różnych mikołajkowych zabawach integracyjnych. Następnie udaliśmy się na salę gimnastyczną , gdzie braliśmy udział w konkursie wiedzy świąteczno-mikołajkowej przygotowany przez klasę siódmą. Po licznych atrakcjach otrzymaliśmy list od św. Mikołaja, z którego dowiedzieliśmy się , że w naszych klasach czekają na nas upominki. Było dużo radości i uśmiechów.

W tym wyjątkowym dniu " mikołajkowe " czapki przyozdabiały głowy całej społeczności szkolnej.

tel. 034-366-32-38, 515 047 023