Zimowa wycieczka

4 i 5 grudnia uczniowie klas 0-III wybrali się do Śląskiego Ogrodu Botanicznego w Radzionkowie. Uczestniczyliśmy w niezwykłej prelekcji oraz warsztatach przyrodniczych: "O choinkach i innych roślinach związanych z Bożym Narodzeniem". Uczniowie dowiedzieli się jaka jest różnica pomiędzy choinką a drzewem iglastym, poznali rodzime gatunki drzew iglastych oraz innych roślin związanych z tradycją Bożego Narodzenia. Poza dawką solidnej wiedzy usłyszeliśmy również liczne ciekawostki przyrodnicze. Po prelekcji uczestniczyliśmy w warsztatach, na których mieliśmy okazję wykonać stroik świąteczny z naturalnych materiałów. Było ciekawie i świątecznie.

tel. 034-366-32-38, 515 047 023