Drukuj

Zimowa wycieczka

włącz .

4 i 5 grudnia uczniowie klas 0-III wybrali się do Śląskiego Ogrodu Botanicznego w Radzionkowie. Uczestniczyliśmy w niezwykłej prelekcji oraz warsztatach przyrodniczych: "O choinkach i innych roślinach związanych z Bożym Narodzeniem". Uczniowie dowiedzieli się jaka jest różnica pomiędzy choinką a drzewem iglastym, poznali rodzime gatunki drzew iglastych oraz innych roślin związanych z tradycją Bożego Narodzenia. Poza dawką solidnej wiedzy usłyszeliśmy również liczne ciekawostki przyrodnicze. Po prelekcji uczestniczyliśmy w warsztatach, na których mieliśmy okazję wykonać stroik świąteczny z naturalnych materiałów. Było ciekawie i świątecznie.

Agnieszka Kott

Skontaktuj się z nami

Katolicka Szkoła Podstawowa
ul. Górna 12
42-216 Częstochowa
tel./fax 0-34-366-30-62
tel. 034-366-32-38, 515 047 023
e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


O nas

Gimnazjum Katolickie powstało w 1999 r., a Katolicka Szkoła Podstawowa w 2000 r. Właścicielem i organem prowadzącym obie szkoły jest Archidiecezja Częstochowska. Archidiecezję reprezentuje delegat wyznaczony przez Arcybiskupa Metropolitę Częstochowskiego.

High Quality Free Joomla Templates by MightyJoomla | Design Inspiration FCT