Drukuj

Zimowa wycieczka

włącz .

4 i 5 grudnia uczniowie klas 0-III wybrali się do Śląskiego Ogrodu Botanicznego w Radzionkowie. Uczestniczyliśmy w niezwykłej prelekcji oraz warsztatach przyrodniczych: "O choinkach i innych roślinach związanych z Bożym Narodzeniem". Uczniowie dowiedzieli się jaka jest różnica pomiędzy choinką a drzewem iglastym, poznali rodzime gatunki drzew iglastych oraz innych roślin związanych z tradycją Bożego Narodzenia. Poza dawką solidnej wiedzy usłyszeliśmy również liczne ciekawostki przyrodnicze. Po prelekcji uczestniczyliśmy w warsztatach, na których mieliśmy okazję wykonać stroik świąteczny z naturalnych materiałów. Było ciekawie i świątecznie.

Agnieszka Kott

Skontaktuj się z nami

Katolicka Szkoła Podstawowa
ul. Górna 12
42-216 Częstochowa

tel. 034-366-30-62, 515 047 023

519-669-761 (odbiór dziecka)
e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


O nas

Katolicka Szkoła Podstawowa powstała  w 2000 roku. Właścicielem i organem prowadzącym  jest Archidiecezja Częstochowska. Archidiecezję reprezentuje delegat wyznaczony przez Arcybiskupa Metropolitę Częstochowskiego.

High Quality Free Joomla Templates by MightyJoomla | Design Inspiration FCT