"Tu zawsze byliśmy wolni"

wolnosc2

9 listopada spotaknie wywiadowcze z Rodzicami poprzedziła tradycyjna Wieczornica przygotowana przez uczniów klas IV-VII pod kierunkiem swoich nauczycieli. Tegoroczny sceniariusz był inspirowany trzechsetną rocznicą koronacji Jasnogórskiego Wizerunku. Słowem, muzyką, obrazem przerzucaliśmy karty historii naszej Ojczyzny zapisane cudowną opieką Tej, pod której Obronę uciekały się pokolenia Polaków.

s. Ksaweriana

wolnosc18

tel./fax 0-34-366-30-62
tel. 034-366-32-38, 515 047 023

Gimnazjum Katolickie powstało w 1999 r., a Katolicka Szkoła Podstawowa w 2000 r. Właścicielem i organem prowadzącym obie szkoły jest Archidiecezja Częstochowska. Archidiecezję reprezentuje delegat wyznaczony przez Arcybiskupa Metropolitę Częstochowskiego.