Drukuj

VIII Otwarte Mistrzostwa Częstochowy

włącz .

W sobotę -23 września w Auli Tauron Dystrybucja S.A. w Częstochowie rozegrano VIII Otwarte Mistrzostwa Częstochowy w Szachach Szybkich. W turnieju juniorów wzięło udział dziewięcioro naszych reprezentantów, w tym troje debiutantów w tych zawodach: Mikołaj Witek, Krzysztof Kępa i Małgorzata Motyl. Najwyżej sklasyfikowanym zawodnikiem naszej szkoły został Piotr Motyl, który w klasyfikacji generalnej zajął 13. miejsce. W klasyfikacji do lat 10 Wojciech Motyl zajął 8 miejsce. W klasyfikacji dziewcząt Antonina Motyl zajęła 11. miejsce. Tak jak i pozostali nasi uczniowie: Wiktor Kaczmarczyk, Tymon Zając i Damian Bułan, wszyscy, bez wyjątku, poprawili swoje wyniki punktowe uzyskane przed rokiem.

VIII

Link do wyników http://www.chessarbiter.com/turnieje/2017/ti_5174/final_standings&9.html

Galeria zdjęć: http://www.szkola-katolicka.com.pl/galeria/category/114-viiiomcz

Gratulacje dla naszych reprezentantów

Bogusław Snarski

Skontaktuj się z nami

Katolicka Szkoła Podstawowa
ul. Górna 12
42-216 Częstochowa

tel. 034-366-30-62, 515 047 023

519-669-761 (odbiór dziecka)
e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


O nas

Katolicka Szkoła Podstawowa powstała  w 2000 roku. Właścicielem i organem prowadzącym  jest Archidiecezja Częstochowska. Archidiecezję reprezentuje delegat wyznaczony przez Arcybiskupa Metropolitę Częstochowskiego.

High Quality Free Joomla Templates by MightyJoomla | Design Inspiration FCT