Warsztaty i szkolenia

Opublikowano w Statyczne

25 września 2015r. nauczyciele naszej szkoły oraz chętni wolontariusze Stowarzyszenia "Górna 12" wzięli udział w szkoleniu "Metoda projektu" przeprowadzonym przez eksperta WOM Częstochowa p. Sylwię Kurcab.

grnagrna1grna3

***

metoda projektu

***

W sobotę 28 lutego wolontariusze naszego Stowarzyszenia "Górna 12" przeprowadzili warsztaty pt. "Pedagogika zabawy - warsztaty zabaw integracyjnych dla nauczycieli, rodziców i animatorów". Spotkanie odbyło się w ramach Weekendu z organizacjami pozarządowymi przygotowanego przez częstochowski Inkubator Społecznej Przedsiębiorczości, a jego odbiorcami byli mieszkańcy Częstochowy.
Warsztaty były okazją do dobrej zabawy i zdobycia nowych umiejętności. Wszyscy uczestnicy otrzymali szczegółowe materiały dotyczące treści warsztatów oraz zaświadczenia potwierdzające udział w szkoleniu.

***

Serdecznie zapraszamy członków stowarzyszenia oraz nauczycieli – sympatyków naszego            stowarzyszenia na warsztaty:
„Wykorzystanie tablicy interaktywnej na lekcji".
Warsztaty realizowane będą w trakcie dwóch spotkań:
29.10.2014 (śr.) i 12.11.2014 (śr.) w godz.16.00-17.30
i mają na celu przekazanie praktycznych wiadomości i umiejętności
nowym użytkownikom tablicy interaktywnej.
Szkolenie jest bezpłatne dla uczestników, jego koszty pokrywa Stowarzyszenie „Górna 12"
ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

Projekt dofinansowany ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

 

***

***

 

 

Skontaktuj się z nami

Katolicka Szkoła Podstawowa
ul. Górna 12
42-216 Częstochowa

tel. 034-366-30-62, 515 047 023

519-669-761 (odbiór dziecka)
e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


O nas

Katolicka Szkoła Podstawowa powstała  w 2000 roku. Właścicielem i organem prowadzącym  jest Archidiecezja Częstochowska. Archidiecezję reprezentuje delegat wyznaczony przez Arcybiskupa Metropolitę Częstochowskiego.

High Quality Free Joomla Templates by MightyJoomla | Design Inspiration FCT