Podsumowanie Szachowego Grand Prix

W sobotę, 9 czerwca w Szkole Podstawowej nr 9 w Częstochowie odbyła się uroczystość zakończenia XXVI Edycji Turniejów Grand Prix o Indywidualne Mistrzostwo Częstochowy w Szachach.
W gronie laureatów znaleźli się także nasi uczniowie.
W grupie klas 0-4 najwyżej sklasyfikowana została Antonina Motyl, która zajęła II miejsce wśród dziewcząt i została Wicemistrzynią Częstochowy! Na dziesiątym miejscu sklasyfikowano Małgosię Motyl.
Wśród chłopców najwyżej sklasyfikowani zostali:
Jakub Powalewski ( 11 miejsce), Maksymilian Osiński ( 15. )i Tymon Zając ( 17.).
W grupie klas 5-7 Piotr Motyl zajął 7. miejsce wśród chłopców a Wojciech Motyl dziewiąte.
W klasyfikacji generalnej tegorocznego cyklu Grand Prix sklasyfikowano aż siedemnastu naszych reprezentantów!
Link do strony z klasyfikacją generalną:

dyplom

Antoninie i wszystkim pozostałym naszym reprezentantom gratulujemy, dziękujemy i życzymy sukcesów w następnej odsłonie cyklu Grand Prix.

Bogusław Snarski