Weihnachtsmarkt przy Górnej?

Uczniowie klas IVA, IVB, V i VII udowodnili, że to możliwe. W salach lekcyjnych i na korytarzu pojawiły się we wtorek kolorowe stoiska bożonarodzeniowe. Ozdoby świąteczne, migające światełka i nastrojowa muzyka oczarowały wszystkich. Odwiedzający mogli obejrzeć prezentację o niemieckich jarmarkach bożonarodzeniowych oraz spróbować świątecznych pierniczków. Uczniowie klas 0-III, którzy wcielili się w role jurorów, ocenili starania starszych koleżanek i kolegów i wyłonili zwycięzców- klasę 7 oraz 4A.

wm7

M. Lipczyńska