Mikołajkowe szaleństwo Piątoklasistów

6 grudnia  - na lodowisku ;-)

Zapraszamy do galerii zdjęć:

lyzwy1

Podczas, gdy klasa V szalała na lodowisku, Czwartoklasiści zasiedli w sali kinowej, by obejrzeć drugą część przygód czarującego Misia Paddingtona.  Tak wspomina ten dzień Ania Frączek: "Do kina dotarliśmy autobusem. Ten film opowiadał o przygodach zabawnego misia i jego przyjaciół. Film bardzo nam się podobał, jestem bardzo ciekawa, czy będzie trzecia część. Po powrocie długo rozmawialiśmy na ten temat  i do dziś wspominamy tę historię".

paddington-b-iext38003713

tel. 034-366-32-38, 515 047 023