Miś jest mały i puchaty,
Miś jest fajny i kudłaty,
Miś jest gruby jak ta kula,
Misia zawsze się przytula.

mis7

24 listopada 2017r. odbyły się w naszej obchody Światowego Dnia Pluszowego Misia. W tym dniu wszystkie misie i inni pluszowi przyjaciele dzieci opuścili swoje zaciszne pokoiki i przybyli wraz z uczniami do szkoły. W klasach zrobiło się kolorowo i "misiowo". Pluszowe maskotki towarzyszyły swoim opiekunom w czasie przerwy i na lekcjach.Głównym punktem obchodów "misiowego święta" było spotkanie klas 0-III na " misiowej sali gimastycznej". Dzieci miały okazję dzięki p. Katarzynie Plenik poznać historię narodzin pluszowego misia oraz ideę święta najpopularniejszej dziecięcej zabawki. Poza tym uczniowie klas 0-III przygotowali i wykonali tematyczne piosenki,wierszyki, pląsy i tańce. Ze zdziwieniem można stwierdzić, że " misiowy" repertuar okazał się niezwykle bogaty. Wszyscy uczniowie otrzymali również od swoich wychowawczyń "małe co nieco" w postaci słodkości. Spotkanie dzięki ogromnemu zaangażowaniu wszystkich i kreatywności p. Kasi przebiegło w radosnej, przyjaznej, ciepłej atmosferze i było naprawdę " misiowo" udane. Uśmiech i zadowolenie na twarzach dzieci - to najlepszy dowód na to, że dzisiejszy dzień w szkole i zorganizowana impreza były wspaniałe.

mis14