Drukuj

Dzień Pluszowego Misia

włącz .

Miś jest mały i puchaty,
Miś jest fajny i kudłaty,
Miś jest gruby jak ta kula,
Misia zawsze się przytula.

mis7

24 listopada 2017r. odbyły się w naszej obchody Światowego Dnia Pluszowego Misia. W tym dniu wszystkie misie i inni pluszowi przyjaciele dzieci opuścili swoje zaciszne pokoiki i przybyli wraz z uczniami do szkoły. W klasach zrobiło się kolorowo i "misiowo". Pluszowe maskotki towarzyszyły swoim opiekunom w czasie przerwy i na lekcjach.Głównym punktem obchodów "misiowego święta" było spotkanie klas 0-III na " misiowej sali gimastycznej". Dzieci miały okazję dzięki p. Katarzynie Plenik poznać historię narodzin pluszowego misia oraz ideę święta najpopularniejszej dziecięcej zabawki. Poza tym uczniowie klas 0-III przygotowali i wykonali tematyczne piosenki,wierszyki, pląsy i tańce. Ze zdziwieniem można stwierdzić, że " misiowy" repertuar okazał się niezwykle bogaty. Wszyscy uczniowie otrzymali również od swoich wychowawczyń "małe co nieco" w postaci słodkości. Spotkanie dzięki ogromnemu zaangażowaniu wszystkich i kreatywności p. Kasi przebiegło w radosnej, przyjaznej, ciepłej atmosferze i było naprawdę " misiowo" udane. Uśmiech i zadowolenie na twarzach dzieci - to najlepszy dowód na to, że dzisiejszy dzień w szkole i zorganizowana impreza były wspaniałe.

Agnieszka Kott

mis14

http://www.szkola-katolicka.com.pl/galeria/category/120-dzien-pluszowego-misia

 

Skontaktuj się z nami

Katolicka Szkoła Podstawowa
ul. Górna 12
42-216 Częstochowa

tel. 034-366-30-62, 515 047 023

519-669-761 (odbiór dziecka)
e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


O nas

Katolicka Szkoła Podstawowa powstała  w 2000 roku. Właścicielem i organem prowadzącym  jest Archidiecezja Częstochowska. Archidiecezję reprezentuje delegat wyznaczony przez Arcybiskupa Metropolitę Częstochowskiego.

High Quality Free Joomla Templates by MightyJoomla | Design Inspiration FCT