Drukuj

Obiecuję Ci, szkoło!

włącz .

ślubowanie18

20 października 2017 roku miało miejsce bardzo ważne wydarzenie- pierwszoklasiści zostali pasowani na uczniów Katolickiej Szkoły Podstawowej. W uroczystości uczniom towarzyszyli wychowawcy, rodzice, starsi koledzy i koleżanki ze szkoły, nauczyciele i Siostra Dyrektor.
Zanim nastąpił podniosły moment pasowania, uczniowie wykazali się wiedzą i umiejętnościami artystycznymi. Udowodnili, że potrafią śpiewać, pięknie tańczyć, recytować wiersze. Znają przepisy ruchu drogowego- wiedzą jak przechodzi się przez jezdnię, potrafią się zachować w każdej sytuacji. Pomyślnie zdali egzamin przygotowany przez starszych kolegów. Wszyscy spisali się "na medal".
Po emocjonujących chwilach nadszedł moment na najważniejszą część uroczystości- pasowanie na ucznia szkoły.
Po odczytaniu treści ślubowania i złożeniu obietnicy, każde dziecko zostało pasowane i tym samym przyjęte przez Siostrę Dyrektor do grona uczniowskiego poprzez symboliczne dotknięcie wielkim piórem.
Potem były dyplomy, upominki, gratulacje i zdjęcia. Miłą uroczystość zakończył poczęstunek przygotowany przez Rodziców.

Agnieszka Kott

ślubowanie3

 

http://www.szkola-katolicka.com.pl/galeria/category/119-slubuje-ci-szkolo

Skontaktuj się z nami

Katolicka Szkoła Podstawowa
ul. Górna 12
42-216 Częstochowa

tel. 034-366-30-62, 515 047 023

519-669-761 (odbiór dziecka)
e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


O nas

Katolicka Szkoła Podstawowa powstała  w 2000 roku. Właścicielem i organem prowadzącym  jest Archidiecezja Częstochowska. Archidiecezję reprezentuje delegat wyznaczony przez Arcybiskupa Metropolitę Częstochowskiego.

High Quality Free Joomla Templates by MightyJoomla | Design Inspiration FCT