Drukuj

Miejskie Igrzyska Dzieci

włącz .

11 października w Szkole Podstawowej nr 33 w Częstochowie rozegrane zostały zawody Miejskich Igrzysk Dzieci w Szachach. Do turnieju przystąpiło dwanaście czteroosobowych drużyn. Zawody rozegrano systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund, tempem 15 minut partia na zawodnika. Drużyna naszej szkoły rozegrała dobre zawody. Wygrała trzy mecze i zajęła VIII miejsce. Naszą szkołę reprezentowali: Michał Piotrowski, Mikołaj Witek, Jakub Powalewski i Antonina Motyl. Nasza drużyna była jedną z czterech najmłodszych reprezentacji i w tym gronie sklasyfikowana została najwyżej.

Gratulacje dla naszych młodych szachistów.
Na zdjęciu z drużyną Szkoły Podstawowej Nr 29 w Częstochowie, która zajęła I miejsce i została nowym Mistrzem Częstochowy w Szachach.
link do strony turnieju http://www.chessarbiter.com/turnieje/2017/tdr_6261/

Bogusław Snarski

miejskie igrzyska

Skontaktuj się z nami

Katolicka Szkoła Podstawowa
ul. Górna 12
42-216 Częstochowa

tel. 034-366-30-62, 515 047 023

519-669-761 (odbiór dziecka)
e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


O nas

Katolicka Szkoła Podstawowa powstała  w 2000 roku. Właścicielem i organem prowadzącym  jest Archidiecezja Częstochowska. Archidiecezję reprezentuje delegat wyznaczony przez Arcybiskupa Metropolitę Częstochowskiego.

High Quality Free Joomla Templates by MightyJoomla | Design Inspiration FCT