Przeboje muzyki klasycznej

W czwartek 21 września zainaugurowaliśmy sezon koncertowy dla klas młodszych. W ramach koncertu "Ja to znam - przeboje muzyki klasycznej" gościliśmy muzyków grających na skrzypcach, wiolonczeli, flecie i fortepianie. W ich wykonaniu usłyszeliśmy utwory niezwykle wpadające w ucho. Niektórzy z nas - jak zwykle - mieli możliwość samodzielnego wypróbowania instrumentów. Niektórzy - nawet z powodzeniem... :) Za miesiąc to my wybieramy się na koncert do filharmonii.

Izabela Witek

przeboje1