Turniej o Mistrzostwo Szkoły

Turniej o Mistrzostwo Szkoły w Szachach

20.06.2017 r. godzina 8.15 ( do około 12.00 )

Celem zawodów jest wyłonienie Mistrza i Mistrzyni Szkoły oraz najlepszej Drużyny.
Zawody rozegrane zostaną systemem szwajcarskim( kojarzenie komputerowe)
na dystansie 7 rund, tempem 10 minut partia na zawodnika.
Do klasyfikacji drużynowej liczy się suma punktów zdobytych przez dwóch najwyżej sklasyfikowanych zawodników danej klasy.
Przy równej liczbie punktów dwóch drużyn o kolejności decyduje wyższe miejsce zawodnika w klasyfikacji indywidualnej.
Potwierdzenie uczestnictwa w zawodach do dnia 19.06.2017 r. poprzez wychowawców klas w sekretariacie szkoły.

Bogusław Snarski

tel. 034-366-32-38, 515 047 023