Drukuj

Brunhildo, przebacz!

włącz .

Taki oto okrzyk niósł się po dziedzincu zamku w Niedzicy, gdy tylko pani przewodnik opowiedziała nam legendę związaną z tym miejscem. Ale zanim tam dotarliśmy, zdobyliśmy Trzy Korony, wprost tonące we mgle. To był poniedziałek - 8 maja, a "my" to klasa IV, V, VI i IG wraz z p.M.Janiszewską, s. Ksawerianą, p.M.Lipczyńską i p.K.Figą.

niedzica

Na Trzy Korony, najwyższy szczyt Pienin Środkowych, weszliśmy od strony Sromowiec Niżnych. Gdy zeszliśmy na dół, zaświeciło piękne słońce.

trzy korony

Drugi dzień naszej wycieczki nie zapowiadał się interesująco, gdyż podczas naszego śniadania padał...śnieg!!! Ale wkrótce się rozpogodziło i dane nam było spłynąć Dunajcem do Szczawnicy i wjechać kolejką na Palenicę.

dunajec

 

Skontaktuj się z nami

Katolicka Szkoła Podstawowa
ul. Górna 12
42-216 Częstochowa

tel. 034-366-30-62, 515 047 023

519-669-761 (odbiór dziecka)
e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


O nas

Katolicka Szkoła Podstawowa powstała  w 2000 roku. Właścicielem i organem prowadzącym  jest Archidiecezja Częstochowska. Archidiecezję reprezentuje delegat wyznaczony przez Arcybiskupa Metropolitę Częstochowskiego.

High Quality Free Joomla Templates by MightyJoomla | Design Inspiration FCT