Drukuj

Ferie z szachami

włącz .

W czasie ferii nasi szachiści wzięli udział w dwóch turniejach.
W XXII Archidiecezjalnym Turnieju Szachowym o Puchar Arcybiskupa Wacława Depo dla juniorów do lat 19 najwyżej sklasyfikowany został Piotr Motyl. Świetnie zaprezentowali się Jakub Powalewski, Tymon Zając i Joachim Książek, uzyskując swoje najlepsze wyniki w zawodach pozaszkolnych. Dobre zawody rozegrali Wojciech Motyl, Antonina Motyl, Tymoteusz Łukaszewicz, Marta Książek i Małgosia Motyl. Dla Marty i Małgosi był to udany debiut w zawodach pozaszkolnych.
Link do strony zawodów z wynikami
http://www.chessarbiter.com/turnieje/2016/ti_7154/

W VI Otwartym Zimowym Turnieju Szachów Szybkich juniorów do lat 13 w UKS HETMAN Częstochowa, najwyżej sklasyfikowanym naszym reprezentantem był ponownie Piotr Motyl, który zajął szóste miejsce w klasyfikacji generalnej! Wojciech Motyl zwyciężył w klasyfikacji do lat 10 a Małgosia Motyl w klasyfikacji dziewcząt do lat 7! Antonina Motyl w grupie dziewcząt do lat 10 zajęła czwarte miejsce.

Link do strony zawodów z wynikami
http://www.chessarbiter.com/turnieje/2017/ti_52/

Bogusław Snarski

feriezszach

Skontaktuj się z nami

Katolicka Szkoła Podstawowa
ul. Górna 12
42-216 Częstochowa
tel./fax 0-34-366-30-62
tel. 034-366-32-38, 515 047 023
e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


O nas

Gimnazjum Katolickie powstało w 1999 r., a Katolicka Szkoła Podstawowa w 2000 r. Właścicielem i organem prowadzącym obie szkoły jest Archidiecezja Częstochowska. Archidiecezję reprezentuje delegat wyznaczony przez Arcybiskupa Metropolitę Częstochowskiego.

High Quality Free Joomla Templates by MightyJoomla | Design Inspiration FCT